Internet marketing

E-marketing a reklama na internete

Internet marketing by mal tvoriť súčasť marketingu každej firmy a webového projektu, ktorý sa chce v budúcnosti rozrastať. Technicky dokonalá, atraktívna a užívateľsky prívetivá web stránka nestačí. Dôležitý je aj internet marketing, ktorý sa postará o vzrastajúcu sa návštevnosť nových návštevníkov na stránky a môže prispieť k zvýšeniu ziskov firmy. Podľa viacerých prieskumov minimálne 90% ľudí vyhľadáva web stránky cez vyhľadávače.

Preto je potrebné zaistiť zviditeľnenie internetovej prezentácie tak, aby sa po zadaní relevantného kľúčového slova zobrazovala na popredných pozíciách vo výsledkoch vyhľadávania a k tomu slúži optimalizácia stránky pre vyhľadávače.

Optimalizácia pre vyhľadávače

Optimalizáciou pre vyhľadávače docielime lepšie umiestnenia v neplatených výsledkoch hľadania vyhľadávačov Google a iných na kľúčové slová, ktoré sú relevantné pre danú stránku. Tým sa zvyšuje návštevnosť stránok a zároveň konverzný pomer, tj. percento návštevníkov, ktorí prevedú na stránke krok ku kontaktovaniu, prípadnému nákupu.

Platená reklama

Google AdWords a ETARGET sú najpoužívanejšie prostriedky pre platenú reklamu na internete. Internet marketing umožní zobrazenie Vášho reklamného odkazu ľuďom, ktorí hľadajú práve Vami ponúkané služby alebo produkty.

Mám záujem o viac informácií
x