neváhajte násKontaktovať

Sme tu pre vás, ak máte otázky dajte nám vedieť a my vám s radosťou odpovieme. Premýšľate nad založením vlastnej web stránky alebo e‑shopu? Poďte do toho, už nás stačí len kontaktovať.

S3S s.r.o. Rovniankova 1690/22
Bratislava 85102
Slovenská republika
+421 902 195 053

fakturačné údaje IČO: 47370572
DIČ: 2023839994
IČ DPH: SK2023839994
info@bananaweb.sk

alebo námnapíšte

ako prebiehaSpolupráca

 • Konzultácia

  Dôležité je zistiť čo klient potrebuje a čo očakáva od web stránky, následne mu poradíme ako to docieliť. Prekonzultujeme možné riešenie aby mu klient porozumel a bol presvedčený o jeho výhodách.

 • Návrh riešenia

  Po určení cieľov sa podklady presunú na grafika, ktorý tvorí hlavnú úlohu v celom procese a to vytvoriť jedinečnú a prehľadnú grafiku. Opäť prezentujeme riešenie s klientom a zapracúvajú sa pripomienky.

 • Spracovanie

  Po schválení klientom na projekte začína pracovať programátor. Má za úlohu preniesť grafický návrh do optimalizovaného kódu s responzívnym zobrazením. Projekt sa testuje na rôznych zariadeniach.

 • Obsah

  Stránku je potrebné naplniť obsahom dodaným od klienta. V prípade potreby obsahu vám vieme ponúknuť služby copywritera, ktorý pripraví textový aj vizuálny obsah a po schválení klientom sa naplní.

 • Odovzdanie

  Pri osobnom stretnutí predstavíme hotový projekt a prekonzultujeme pripomienky zo strany klienta. Prípadne zapracujeme pripomienky a zaučíme do redakčného systému ako upravovať obsah na web stránke.