Firemná web stránka

Firemná web stránka slúži na prezentovanie vašej spoločnosti alebo prevádzky tak aby zaujala návštevníka a premenila ho na zákazníka. Cieľom stránky je aby poskytla všetky potrebné informácie, čomu napomáha čistý a prehľadný dizajn. Informovaný zákazník môže následne osloviť spoločnosť.

Viac o web stránke
milyo
metaling
synot

Developérsky projekt web stránka

Plánujete stavať developersky projekt a potrebujete ho kvalitne prezentovať potencionálnym klientom? Vytvoríme vizuálne príťažlivé a hlavne funkčné riešenie web stránky s prehľadným dizajnom, ktorý poskytne návštevníkovi najdôležitejšie informácie o projekte. O ostatné sa postarajú vaši makléri.

Viac o developérskej stránke
domy raztocna
the concept
kralovianky

Internetový obchod

Internetový obchod v dnešnej dobe musí byť v prvom rade jednoduchý, prehľadný a plne prispôsobený pre mobilné zariadenia aby potencionálny zákazník počas chvíle našiel a objednal produkt ktorý hľadal, prípadne vedel porovnať s alternatívnymi variantami. Následne si môže vybrať a zrealizovať transakciu.

Viac o e-shope
motorydovysavacov
techsavers
novaclean

Webový portál

Potrebujete vytvoriť portálové riešenie na mieru? Osloviť širokú verejnosť a ponúkať pridanú hodnotu v podobe informácií v istom segmente na trhu? Pomôžeme vám aj po tejto stránke, máme dlhoročné skúsenosti s portálmi o návštevnosti cez 1 000 000 / mesačne. Kladieme veľký dôraz na rýchlosť načítavania.

Viac o portále
begin
aktualne
zena

s čím vámPomôžeme

Okrem vytvorenia web stránky vám ponúkame kompletnú vizuálnu identitu vašej spoločnosti, či už digitálnu alebo tlačovú grafiku. Pripravíme návrh rozloženia web stránky s konzultáciou klienta. Vieme zabezpečiť obsahy stránok k príslušnej téme. Školenie klienta pre úpravu obsahu stránky v redakčnom systéme. Pomôžeme s optimalizáciou vašej existujúcej web stránky a ponúkneme návrhy na vylepšenia. Optimalizácia stránky pre lepšie výsledky vyhľadávania na Google. Prípadne potrebujete podporiť návštevnosť/predaj na vašej stránke pomocou reklamnej kampane.